Результати реалізації проекту

Результати реалізації проекту "Дивись українське!" на 1.10. 2019 року (ч.2)

Показники фестивальної дистрибуції фільмів проекту  «Дивись українське!» екранізованих за результатами першого конкурсу сценаріїв  «СВОЄ КІНО» (ч. 2)

 

 

 

 

 

 

 

 

VII. Фільм «Чоловік», режисер Оксана Артеменко   

Відзнаки та перемоги                             

  1. Кіно-медіа фестиваль «Кіномаршрут» (Україна), жовтень 2018 року - ІІ місце
  2. Кінофестиваль «Початок»(Україна), жовтень 2018 року - Спецвідзнака фестивалю
  3. V Міжнародний кінофестиваль  «Світло» (Україна), червень 2019 року  -ІІІ місце у номінації «Ігровий короткометражний фільм,відзнака «Краща головна роль» (актор Євген Ітелегатор (3 роки), Приз глядацьких симпатій.

Конкурсні відбори                                   

  1. Міжнародного дитячого фестивалю «Дитятко» (Україна), вересень 2018 року  
  2. Кінофестиваль «Кінокімерія» (Україна), вересень 2018 року    
  3. Sose International Film Festival, (Вірменія), вересень 2018 року 
  4. KRAŤASY, filmový festival (Чехія), вересень 2018 року     
  5. LIFFT INDIA FILMOTSAV – World Cine Fest, Lonavla (Індія) , жовтень 2018 року  
  6. El Paso IMPACTFest Film Festival (США), жовтень 2018 року      
  7. Всеукраїнський фестиваль короткометражного кіно «Громадський проектор» (Україна), жовтень 2018 року 
  8. Salus Cine Festival (Італія), листопад 2018 року    
  9. Human Rights Short Film Festival (Бенгладеш) , грудень 2018 року       
  10. Diorama International Film Festival (Індія), грудень 2018 року   
  11. The Lift-Off Sessions (Великобританія), січень  2019 року
  12. Chennai International Short Film Festival (Індія), січень  2019 року      
  13. International Children's Rights Film Festival (Туреччина), лютий 2019 року 
  14. Кінофестиваль “Початок” (Україна), травень 2019 року  
  15. Тур "Українське кіно – фронту" (Україна), травень, липень  2019 року    
  16. Lahore International Children’s Film Festival (Пакистан), липень 2019 року 
  17. WOW international film festival (Туніс, Йорданія, Мороко) , серпень 2019 року  
  18. Lulea film festival (Швеція), вересень 2019 року    
  19. Salam International Youth Film Festival, (Азербайджан), вересень 2019 року
  20. Запорізький міжнародний кінофестиваль ZIFF’2018 (Україна), вересень 2019 року
  21. Міжнародний фестиваль короткометражного кіно Sinevizyon (Кіпр, Турція), вересень 2019 року
  22. МКФ  «Кіно і Ти» (Україна), вересень 2019 року
  23. Кінофестиваль Mozi Motion (Нідерланди), жовтень 2019 року

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                              

  1. Bobritsa Film Festival (Україна), червень 2018 року
  2. Short Shorts Film Festival & Asia (Японія), березень 2019 року   
  3. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року  
  4. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2019 року    
  5. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна),серпень 2019 року
  6. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року
  7. Запорізький міжнародний Кінофестиваль ZIFF’19 (Україна), вересень 2019 року  
  8. Кіно-медіа фестиваль «Кіномаршрут» (Україна), жовтень 2019 року
  9. Міжнародний кінофестиваль «Громадський проектор» (Україна), жовтень 2019 року  

VIII.  Фільм «Кобзарський цех», режисер Віктор Придувалов

Конкурсні перемоги та відзнаки

  1. Міжнародний кінофестиваль «Кіно і ТИ» (Україна), вересень 2019 року – І місце, у номінації «короткометражний ігровий фільм»
  2. Кіно-медіа фестиваль "Кіномаршрут" (Україна), жовтень 2019 року - спец-відзнака

Конкурсні відбори                                    

  1. Shahu International Short Film Festival (Індія), березень 2019 року      
  2. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень  2019 року  
  3. МКФ «Кіно і Ти»(Україна), вересень 2019 року    
  4.  Кіно-медіа фестиваль «Кіномаршрут» (Україна), жовтень 2019 року  
  5. Міжнародний кінофестиваль «БУКОВИНА» (Україна), жовтень 2019 року

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                              

  1. Фестиваль Кобзарського мистецтва "Кобзарська трійця" (Україна), червень  2018 року         
  2. Канівський міжнародний кінофестиваль ім. Ю. Іллєнка (Україна), травень 2019 року
  3. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року  
  4. Тур "Українське кіно – фронту" (Україна), травень, липень  2019 року    
  5. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року
  6. 13th Sydney Underground Film Festival (Австралія), вересень 2019 року
  7. Запорізький міжнародний Кінофестиваль ZIFF’19 (Україна), вересень 2019 року  
  8. Всеукраїнський фестиваль «Громадський проектор» (Україна), жовтень 2019 року
  9. Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто мрій» (Україна), жовтень 2019 року 
  10. МКФ «Корона Карпат» (Україна), листопад 2019 року

IX.  Фільм «Серцеїдка», режисер Олександра Бровченко

Конкурсні відбори                                   

  1. Global India International Film Festival (Індія), березень 2019року       
  2. Kurzfilmfest Bunter Hund (Німеччина), лютий 2019 року  
  3. Lift-Off Global Network (Великобританія), лютий 2019 року       
  4. Figari Film Festival (Португалія), червень 2019 року
  5. Autumn Shorts Film Festival (США), липень 2019 року    
  6. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року 
  7. МКФ  «Кіно і Ти» (Україна), вересень 2019 року       
  8. Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто мрій» (Україна), жовтень 2019 року
  9.  Los Angeles CineFest (США), січень 2020 року

 

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                              

  1. ІІІ професійний форум «Кінохвиля-2018»(Україна), грудень 2018 року 
  2. Кіноринок ОМКФ (Україна), грудень 2018 року     
  3. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року   
  4. Кінофестиваль «Відкрита Ніч»(Україна), червень 2019 року     
  5. Profesional video Library Figari Film Festival (Італія), червень 2019 року
  6. Nagaon International Short and Documentary Film Festival-2019 (Індія), липень 2019 року
  7. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року
  8. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року 
  9. Запорізький міжнародний Кінофестиваль ZIFF’19 (Україна), вересень 2019 року 
  10. МКФ «Корона Карпат» (Україна), листопад 2019 року
  11. Всеукраїнський фестиваль «Громадський проектор» (Україна), жовтень 2019 року

X. Фільм «Клоун», режисер Саша Кирієнко

Конкурсні відбори                                   

  1. Міжнародний фестиваль православного кіно “Покров” (Україна), жовтень 2018 року - Відзнака фестивалю
  2. Кінофестиваль «Кінокімерія» (Україна), вересень 2018 року    
  3. Міжнародного кіно-фестивалю «КіТИ» імені І.А.Шрейбера (Україна), жовтень 2018 року
  4. Національний фестиваль соціальної реклами  (Україна), жовтень 2019 року 
  5. Кінофестиваль Dieciminuti Film Festival (Італія), лютий 2019 року 
  6. Національний фестиваль соціальної реклами  (Україна), жовтень 2019 року 

Позаконкурсні програми/ спеціальні покази                             

  1. Кінофестиваль «Відкрита Ніч»(Україна), червень 2018 року     
  2. Bobritsa Film Festival (Україна), червень 2018 року
  3. Кіноринок ОМКФ  (Україна), липень 2018 року     
  4. ІІІ Канівський Міжнародний Кінофестиваль ім.Ю.Іллєнка (Україна), серпень 2018 року
  5. Тиждень Українського кіно у Кракові (Польща), вересень 2018 року  
  6. Тиждень Українського кіно у Софії (Болгарія), жовтень 2018 року     
  7. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року 
  8. Кінофестиваль "Кінобукет" (Україна), серпень 2019 року
  9. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року 
  10. Запорізький міжнародний Кінофестиваль ZIFF’19 (Україна), вересень 2019 року 
  11. Міжнародний кінофестиваль «Кіно і ТИ» (Україна), вересень 2019 року
  12. Міжнародний кінофестиваль «БУКОВИНА» (Україна), жовтень 2019 року

ХІ. Фільм «Голос», режисер Михайло Іллєнко  

Конкурсні відбори                                    

  1. Запорізький міжнародний кінофестиваль ZIFF’2018 (Україна), вересень 2018 року       
  2. Міжнародний кіно-фестиваль «КіТИ» імені І.А.Шрейбера (Україна), жовтень 2018 року
  3. Кінофестиваль «Початок» (Україна), травень 2019 року  
  4. Національний фестиваль соціальної реклами (Україна), жовтень 2019 року

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                              

  1. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2017 року    
  2. Bobritsa Film Festival (Україна), червень 2018 року
  3. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року  
  4. Тур "Українське кіно – фронту" (Україна), травень, липень  2019 року    
  5. Кінофестиваль  «Кінобукет» (Україна) , серпень 2019 року       
  6. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року
  7. 13th Sydney Underground Film Festival (Австралія), вересень 2019 року
  8. Запорізький міжнародний Кінофестиваль ZIFF’19 (Україна), вересень 2019 року  
  9. Кіно-медіа фестиваль «Кіномаршрут» (Україна), жовтень 2019 року  
  10. Всеукраїнський фестиваль «Громадський проектор» (Україна), жовтень 2019 року
  11. Міжнародний кінофестиваль «БУКОВИНА» (Україна), жовтень 2019 року       

XII.  Фільм «Моно», режисер Андрій Дончик

Конкурсні відбори та відзнаки                                 

  1. ІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2018 року 
  2. Кінофестиваль «Кінокімерія» (Україна), вересень 2018 року    
  3. Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто мрій» (Україна), жовтень 2018 року
  4. Міжнародний кінофестиваль «КіТИ» імені І.А.Шрейбера (Україна), жовтень 2018 року
  5. Національний фестиваль соціальної реклами  (Україна), жовтень 2019 року 

Позаконкурсні покази/спеціальні покази                                  

  1. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2018 року
  2. Кіноринок ОМКФ   (Україна), червень 2018 року 
  3. Bobritsa Film Festival (Україна), червень 2018 року
  4. Всеукраїнський фестиваль короткометражного  кіно «Громадський проектор» (Україна), жовтень 2018 року
  5. ІІІ професійний форум «Кінохвиля-2018»  (Україна), грудень 2018 року 
  6. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року 
  7. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року
  8. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року 
  9. Запорізький міжнародний Кінофестиваль ZIFF’19 (Україна), вересень 2019 року 
  10. Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто мрій» (Україна), жовтень 2019 року 
  11. Міжнародний кінофестиваль «БУКОВИНА» (Україна), жовтень 2019 року

XIІІ. Фільм «Паперове серце», режисер Олесь Санін

Конкурсні відбори та відзнаки                        

  1. Міжнародний фестиваль православного кіно “Покров” (Україна), жовтень 2018 року - Відзнака фестивалю
  2. Міжнародний кіно-фестиваль  «КіТИ» імені І.А.Шрейбера (Україна), жовтень 2018 року

Позаконкурсні покази/спеціальні покази

  1. Кіноринок ОМКФ (Україна), червень 2017 року
  2. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2017 року
  3. І професійний форум «Кінохвиля-2018»  (Україна), грудень 2018 року 
  4. Bobritsa Film Festival (Україна), червень 2018 року
  5. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року  
  6. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року
  7. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року 
  8. Запорізький міжнародний Кінофестиваль ZIFF’19 (Україна), вересень 2019 року 
  9. Міжнародний кінофестиваль «БУКОВИНА» (Україна), жовтень 2019 року
  10. Всеукраїнський фестиваль «Громадський проектор» (Україна), жовтень 2019 року

XIV.  Фільм «Ліфт», режисер Михайла Іллєнко   

Конкурсні відбори та відзнаки                                 

  1. Міжнародний фестиваль православного кіно “Покров” (Україна), жовтень 2018 року- Відзнака фестивалю
  2. Фестиваль «Кінокімерія» (Україна), вересень 2018 року 
  3. Міжнародний кіно-фестиваль  «КіТИ» імені І.А.Шрейбера (Україна), жовтень 2018 року
  4. Кіно-медіа фестиваль «Кіномаршрут» (Україна), жовтень 2018 року

Позаконкурсні покази/спеціальні покази                                   

  1. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2017 року    
  2. Bobritsa Film Festival (Україна), червень 2018 року
  3. ІІІ професійний форум «Кінохвиля-2018» (Україна), грудень 2018 року 
  4. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року  
  5. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року 
  6. Запорізький міжнародний Кінофестиваль ZIFF’19 (Україна), вересень 2019 року  
  7. Міжнародний кінофестиваль «БУКОВИНА» (Україна), жовтень 2019 року
  8. МКФ «Корона Карпат» (Україна), листопад 2019 року

XV.  Фільм «Прощена неділя», режисер Саша Кирієнко      

Відзнаки та перемоги                             

  1. Міжнародний фестиваль православного кіно “Покров”  (Україна), жовтень 2018 року - Відзнака фестивалю
  2. The Buddha International Film Festival (Індія), червень 2019 року - ІІІ місце у номінації «Краща чоловіча роль»
  3. V Міжнародний кінофестиваль «Світло» (Україна) , червень 2019 року - «Краща режисура», «Краща головна роль» (актор Богдан Остромогільский, 9 років)
  4. Кінофестиваль «Початок» (Україна), червень 2019 року - «Кращий національний фільм»

Конкурсні відбори                                   

  1. Фестиваль «Кінокімерія» (Україна), вересень 2018 року 
  2. Міжнародний кіно-фестиваль «КіТИ» імені І.А.Шрейбера (Україна), жовтень 2018 року
  3. Кіно-медіа фестиваль “Кіномаршрут” (Україна), жовтень 2018 року   
  4. Fresco International Film Festival (Вірменія), червень 2019 року 
  5. 24 Internationales Filmfestival SCHLINGEL (Німеччина), вересень 2019 року
  6. Національний фестиваль соціальної реклами  (Україна), жовтень 2019 року

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                              

  1. Bobritsa Film Festival (Україна), червень 2018 року
  2. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2018 року    
  3. Фестиваль «3 кінематографом в серці» (Україна), листопад 2018 року
  4. ІІІ професійний форум «Кінохвиля-2018»  (Україна), грудень 2018 року 
  5. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року  
  6. Тур "Українське кіно – фронту" (Україна), травень, липень  2019 року    
  7. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року
  8. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року
  9. Запорізький міжнародний Кінофестиваль ZIFF’19 (Україна), вересень 2019 року  
  10. Дні Українського кіно у Литві (Литва), жовтень 2018 року
  11. Міжнародний кінофестиваль «БУКОВИНА» (Україна), жовтень 2019 року
  12. Дні українського кіно у Польщі (Польща), листопад 2019 року
  13. Дні українського кіно у Румунії (Румунія), листопад 2019 року

XVI.  Фільм «Урок», режисер Михайло Іллєнко

Конкурсні відбори та перемоги                                

  1. V Міжнародний кінофестиваль  «Світло» (Україна), червень 2019 року -Гран-Прі фестивалю
  2. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року 
  3. Всеукраїнський фестиваль «Громадський проектор» (Україна), жовтень 2019 року
  4. Національний фестиваль соціальної реклами (Україна), жовтень 2019 року
  5. Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат» (Україна),  листопад 2019 року

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                              

  1. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року  
  2. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2019 року    
  3. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року
  4. Міжнародний кінофестиваль «Кіно і ТИ» (Україна), вересень 2019 року
  5. Запорізький міжнародний Кінофестиваль ZIFF’19 (Україна), вересень 2019 року  
  6. Кіно-медіа фестиваль «Кіномаршрут» (Україна), жовтень 2019 року  
  7. Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто мрій» (Україна), жовтень 2019 року 
  8. Дні Українського кіно у Литві (Литва), жовтень 2018 року
  9. Міжнародний кінофестиваль «БУКОВИНА» (Україна), жовтень 2019 року
  10. Дні українського кіно у Польщі (Польща), листопад 2019 року
  11. Дні українського кіно у Румунії (Румунія), листопад 2019 року

XVII. Фільм "Інклюзія у школі», режисер Оксана Тараненко       

Конкурсні відбори                                    

  1. The Buddha International Film Festival (Індія), червень 2019 року       
  2. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року
  3. Міжнародний кінофестиваль «Кіно і ТИ» (Україна), вересень 2019 року
  4. Національний фестиваль соціальної реклами  (Україна), жовтень 2019 року 

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                              

  1. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року  
  2. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2019 року    
  3. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року
  4. МКФ «Корона Карпат» (Україна), листопад 2019 року
  5. Всеукраїнський фестиваль «Громадський проектор» (Україна), жовтень 2019 року
  6. Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто мрій» (Україна), жовтень 2019 року 

 

 

 

 

читайте також

Результати реалізації проекту

Результати реалізації проекту "Дивись українське!" на 1.10. 2019 року (ч.3)

Показники фестивальної дистрибуції фільмів проекту  «Дивись українське!» екранізованих за результатами першого конкурсу сценаріїв  «СВОЄ КІНО» (ч. 3) ...

Докладніше
Наталія Байдан, Генеральний директор мережі кінотеатрів «Планета кіно» про Проект

Наталія Байдан, Генеральний директор мережі кінотеатрів «Планета кіно» про Проект

Формат проекту «Дивись українське - твори своє майбутнє!» передбачає активне залучення у реалізацію усіх ланок кінематографічної індустрії.   ...

Докладніше