Результати фестивальної дистрибуції  фільмів проекту

Результати фестивальної дистрибуції фільмів проекту "Дивись українське!" (ч. 2)

Показники фестивальної дистрибуції фільмів проекту  «Дивись українське!»  екранізованих за результатами першого конкурсу сценаріїв  «СВОЄ КІНО»  (20 фільмів)

 

X. Фільм «Клоун», режисер Саша Кирієнко

 

Конкурсні відбори                                    

126. Міжнародний фестиваль православного кіно “Покров” (Україна), жовтень 2018 року - Відзнака фестивалю

127. Кінофестиваль «Кінокімерія» (Україна), вересень 2018 року     

128. Міжнародного кіно-фестивалю «КіТИ» імені І.А.Шрейбера (Україна), жовтень 2018 року

129. Dieciminuti Film Festival (Італія), лютий 2019 року  

 

Позаконкурсні програми/ спеціальні покази                              

130. Кінофестиваль «Відкрита Ніч»(Україна), червень 2018 року      

131. Bobritsa Film Festival (Україна), червень 2018 року 

132. Кіноринок ОМКФ  (Україна), липень 2018 року      

133. ІІІ Канівський Міжнародний Кінофестиваль ім.Ю.Іллєнка (Україна), серпень 2018 року

134. Тиждень Українського кіно у Кракові (Польща), вересень 2018 року   

135. Тиждень Українського кіно у Софії (Болгарія), жовтень 2018 року      

136. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року  

137. Кінофестиваль "Кінобукет" (Україна), серпень 2019 року 

 

ХІ. Фільм «Голос», режисер Михайло Іллєнко   

 

Конкурсні відбори                                    

138. Запорізький міжнародний кінофестиваль ZIFF’2018 (Україна), вересень 2018 року        

139. Міжнародний кіно-фестиваль «КіТИ» імені І.А.Шрейбера (Україна), жовтень 2018 року

140. Кінофестиваль «Початок» (Україна), травень 2019 року   

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                               

141. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2017 року     

142. Bobritsa Film Festival (Україна), червень 2018 року 

143. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року   

144. Тур "Українське кіно – фронту", травень, липень  2019 року     

145. Кінофестиваль  «Кінобукет» (Україна) , серпень 2019 року        

146. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року  

 

XII.  Фільм «Моно», режисер Андрій Дончик

 

Конкурсні відбори та відзнаки                                  

147. Міжнародний фестиваль Православного кіно «Покров» (Україна), жовтень 2018 року - Відзнака фестивалю

148. ІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2018 року  

149. Кінофестиваль «Кінокімерія» (Україна), вересень 2018 року     

150. Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто мрій» (Україна), жовтень 2018 року

151. Міжнародний кінофестиваль «КіТИ» імені І.А.Шрейбера (Україна), жовтень 2018 року

Позаконкурсні покази/спеціальні покази                                   

152. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2018 року 

153. Кіноринок ОМКФ   (Україна), червень 2018 року  

154. Bobritsa Film Festival (Україна), червень 2018 року 

155. Всеукраїнський фестиваль короткометражного  кіно «Громадський проектор» (Україна), жовтень 2018 року

156. ІІІ професійний форум «Кінохвиля-2018»  (Україна), грудень 2018 року  

157. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року  

158. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року

159. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року  

 

 

XIІІ. Фільм «Паперове серце», режисер Олесь Санін

Конкурсні відбори та відзнаки                         

160. Міжнародний фестиваль православного кіно “Покров” (Україна), жовтень 2018 року - Відзнака фестивалю

161. Міжнародний кіно-фестиваль  «КіТИ» імені І.А.Шрейбера (Україна), жовтень 2018 року

Позаконкурсні покази/спеціальні покази 

162. Кіноринок ОМКФ (Україна), червень 2017 року

163. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2017 року

164. І професійний форум «Кінохвиля-2018»  (Україна), грудень 2018 року  

165. Bobritsa Film Festival (Україна), червень 2018 року 

166. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року   

167. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року

168. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року  

 

XIV.  Фільм «Ліфт», режисер Михайла Іллєнко    

 

Конкурсні відбори та відзнаки                                  

169. Міжнародний фестиваль православного кіно “Покров” (Україна), жовтень 2018 року- Відзнака фестивалю

170. Фестиваль «Кінокімерія» (Україна), вересень 2018 року  

171. Міжнародний кіно-фестиваль  «КіТИ» імені І.А.Шрейбера (Україна), жовтень 2018 року

172. Кіно-медіа фестиваль «Кіномаршрут» (Україна), жовтень 2018 року   

Позаконкурсні покази/спеціальні покази                                   

173. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2017 року     

174. Bobritsa Film Festival (Україна), червень 2018 року 

175. ІІІ професійний форум «Кінохвиля-2018» (Україна), грудень 2018 року  

176. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року   

177. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року  

 

XV.  Фільм «Прощена неділя», режисер Саша Кирієнко        

 

Відзнаки та перемоги                              

178. Міжнародний фестиваль православного кіно “Покров”  (Україна), жовтень 2018 року -Відзнака фестивалю

179. The Buddha International Film Festival (Індія), червень 2019 року - ІІІ місце у номінації «Краща чоловіча роль»

180. V Міжнародний кінофестиваль «Світло» (Україна) , червень 2019 року - «Краща режисура» , «Краща головна роль» (актор Богдан Остромогільский, 9 років) 

181. Кінофестиваль «Початок» (Україна), червень 2019 року -«Кращий національний фільм»

Конкурсні відбори                                    

182. Фестиваль «Кінокімерія» (Україна), вересень 2018 року  

183. Міжнародний кіно-фестиваль «КіТИ» імені І.А.Шрейбера (Україна), жовтень 2018 року

184. Кіно-медіа фестиваль “Кіномаршрут” (Україна), жовтень 2018 року    

185. Fresco International Film Festival (Вірменія), червень 2019 року  

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                               

186. Bobritsa Film Festival (Україна), червень 2018 року 

187. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2018 року     

188. Фестиваль «3 кінематографом в серці» (Україна), листопад 2018 року

189. ІІІ професійний форум «Кінохвиля-2018»  (Україна), грудень 2018 року  

190. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року   

191. Тур "Українське кіно – фронту", травень, липень  2019 року     

192. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року

193. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року

 

XVI.  Фільм «Урок», режисер Михайло Іллєнко

 

Конкурсні відбори та перемоги                                 

194. V Міжнародний кінофестиваль  «Світло» (Україна), червень 2019 року -Гран-Прі фестивалю

195. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року  

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                               

196. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року   

197. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2019 року     

198. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року

199. Запорізький міжнародний Кінофестиваль ZIFF’18(Україна), вересень 2019 року

 

XVII. Фільм "Інклюзія у школі", режисер Оксана Тараненко        

 

Конкурсні відбори                                    

200. The Buddha International Film Festival (Індія), червень 2019 року        

201. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                               

202. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року   

203. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2019 року     

204. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року

 

XVIII.  Фільм «Холодний дощ самотності», режисер Олег Павлюченков     

 

Конкурсні відбори                                    

205. ІV Кінофестиваль «Світло» (Україна), червень 2018 року

206. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року  

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                               

207. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року   

208. Тур "Українське кіно – фронту" (Україна), травень, липень  2019 року

209. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року

 

XIX. Фільм «Янгол», режисер Володимир Луцький

 

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                              

210. КМКФ «Молодість» (Україна), травень 2019 року   

211. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2019 року     

212. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року

213. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року  

214. Запорізький міжнародний Кінофестиваль ZIFF’18(Україна), вересень 2019 року   

 

 

XVI. Фільм «Дякую», режисер Максим Люков     

 

Конкурсні відбори та нагороди                                 

215. V Міжнародний кінофестиваль «Світло» (Україна), червень 2019 року - І місце у номінації «Краще соціальне кіно»

216. ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» (Україна), вересень 2019 року  

Позаконкурсні програми/спеціальні покази                               

217. КМКФ «Молодість»  (Україна), травень 2019 року  

218. Кінофестиваль «Відкрита Ніч» (Україна), червень 2019 року     

219. Кінофестиваль «Кінобукет» (Україна), серпень 2019 року

 

 

 

читайте також

Результати реалізації проекту

Результати реалізації проекту "Дивись українське!" на 1.10. 2019 року (ч.3)

Показники фестивальної дистрибуції фільмів проекту  «Дивись українське!» екранізованих за результатами першого конкурсу сценаріїв  «СВОЄ КІНО» (ч. 3) ...

Докладніше
Наталія Байдан, Генеральний директор мережі кінотеатрів «Планета кіно» про Проект

Наталія Байдан, Генеральний директор мережі кінотеатрів «Планета кіно» про Проект

Формат проекту «Дивись українське - твори своє майбутнє!» передбачає активне залучення у реалізацію усіх ланок кінематографічної індустрії.   ...

Докладніше