журі конкурсу
Олександр Почкун Керуючий партнер Baker Tilly
Олександр Почкун

Олександр Почкун є засновником та керуючим партнером компанії “Baker Tilly” в Україні, члена міжнародної мережі “Baker Tilly International”. Олександр має більше 19 років досвіду в наданні аудиторських послуг, управлінні проектами, due diligence, податковому та фінансовому консалтингу. Закінчив Київський національний економічний університет, пройшов курс Leadership Program в Університеті Chicago Booth School of Business, є членом Регіонального EMEA Advisory Council та EMEA Government & Not-for-profit Committee, які оперують в межах мережі Baker Tilly International, а також членом бордів East European Foundation та Спілки українських підприємців (СУП).

Про проект «Дивись українське – твори своє майбутнє»:

Проект «Дивись українське – твори своє майбутнє» спрямований не тільки на популяризацію українського кіно, а й несе просвітницьку функцію – об’єднання наших цінностей задля побудови міцного суспільства, яке керується спільним бажанням знаходити нові можливості та шляхи для розвитку.

Цей проект – свого роду інструмент, що збирає різні погляди, думки, бачення та відкриває, здавалося б, усім зрозумілі та прості речі, але з більш свідомим та вагомим значенням, що мотивує, надихає та спонукає до дій, до руху та змін.

 

Інші члени журі

Mr. Volodymyr Voitenko Mr. Volodymyr Voitenko

Got a specialty of a cinema scientist at the Kyiv National I.K. Karpenko-Karyi Theatre, Cinema and Television University (1990), where later...

Докладніше